Филтри -

Градежни машини CASAGRANDE од Русија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини CASAGRANDE од Русија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
289.400 € RUB 24.000.000 RUB
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 20000 м/ч Сила
Русија, Красногорск
машина за набивање столбови CASAGRANDE B180 HD машина за набивање столбови CASAGRANDE B180 HD
2
Контактирајте го продавачот
225.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2011 Километража 17000 м/ч Сила
Русија, Сочи
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 1120 м/ч Сила
Русија, Москва
машина за дупчење CASAGRANDE B200XP машина за дупчење CASAGRANDE B200XP
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 6000 м/ч Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2013 Километража 15000 м/ч Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
132.600 € RUB 11.000.000 RUB
Машина за дупчење
Година 2000 Километража 16920 м/ч Сила
Русија, Москва
машина за дупчење CASAGRANDE Hutte HBR 605-D + Casagrande Pump/Mix машина за дупчење CASAGRANDE Hutte HBR 605-D + Casagrande Pump/Mix
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Русија, Санкт-Петербург
машина за дупчење CASAGRANDE B125 KRC1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража Сила
Русија, Санкт-Петербург
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се