Филтри -

Градежни машини CARMIX

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

17 огласа: Градежни машини CARMIX

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
44.150 € BYN 120.000 BYN
Камион-мешалка
Година 2015 Километража Сила
Белорусија, Минск
камион-мешалка CARMIX 2.5 TT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2023 Километража Сила
Италија, Pto Livorno
Контактирајте го продавачот
45.900 €
Мешалка за бетон
Година 2006 Километража 950 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
43.800 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Модел ONE
Година 01/2022 Километража Сила
Италија, Pto Livorno
мешалка за бетон CARMIX мешалка за бетон CARMIX мешалка за бетон CARMIX
3
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Мешалка за бетон
Година 2007 Километража Сила
Украина, Чернівці
нови фабрика за бетон CARMIX 5.5 XL нови фабрика за бетон CARMIX 5.5 XL
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион-мешалка
Носивост 9000 кг
Година 2006 Километража Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
29.200 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2007 Километража 6000 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион-мешалка
Носивост 9000 кг
Година 2006 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Мешалка за бетон
Година 2006 Километража Сила
Шпанија, Málaga
Контактирајте го продавачот
44.150 € BYN 120.000 BYN
Пумпа за бетон
Година 2015 Километража Сила
Белорусија, Гродно
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2014-05 Километража 2156 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
22.750 €
Камион-мешалка
Година 1997 Километража 7171 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
69.599 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Година 2013 Километража 4500 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.810 €
Стрела за заливање со бетон
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 1987 Километража 9600 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
камион-мешалка CARMIX (ITALIA) 3.5 камион-мешалка CARMIX (ITALIA) 3.5 камион-мешалка CARMIX (ITALIA) 3.5
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 1994 Километража Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се