Филтри -

Градежни машини Bull

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Bull: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
59.000 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Носивост 3300 кг Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража Сила 75 kW
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се