Филтри -

Градежни машини Brokk

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини Brokk

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Уривање багер
Година 1999 Километража 940 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 1996 Километража Сила
Финска, Nurmes
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.034 € SEK 45.000 SEK
Уривање багер
Година 1988 Километража Сила
Шведска, Östergötland
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 01/2014 Километража Сила
Романија, Iași
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Мини багер
Висина на подигање 2 м Дофат на стрела 3 м
Година 06/1988 Километража 317 м/ч Сила
Романија, Iași
Контактирајте го продавачот
116.000 € PLN 500.000 PLN
Мини багер
Година 2019 Километража Сила
Полска, Mroków k/Warszawy
Контактирајте го продавачот
55.580 € SEK 620.000 SEK
Уривање багер
Година 2016 Километража Сила
Шведска, Gävleborg
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се