Филтри -

Градежни машини Breining

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

12 огласа: Градежни машини Breining

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција 15.600 € Без ДДВ
Машина за полнење на шевови
Година 1998 Километража Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 4
Година 2001 Километража Сила
Полска, Uniejów
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Модел SAF2000
Година 2001 Километража Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
13.790 € PLN 59.000 PLN
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2000 Километража 3000 м/ч Сила
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
3.739 € PLN 16.000 PLN
Машина за полнење на шевови
Година Километража Сила
Полска, Boronów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2012 Километража Сила
Германија, Burg
нови градежен миксер Breining VTCM-3500
1
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 35.820 €
Градежен миксер
Година 06/2021 Километража Сила
Узбекистан, Navoiy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2015 Километража Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
15.700 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење на шевови
Година 1986 Километража Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење на шевови
Година 1986 Километража Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Фабрика за бетон
Година 1988 Километража Сила
Германија, Saarlouis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи