Филтри -

Градежни машини Bobcat од Украина

Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

54 огласа: Градежни машини Bobcat од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.760 €
Мини натоварувач
Година 2014 Километража 4800 м/ч Сила
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
26.900 US$ EUR ≈ 25.390 €
Мини натоварувач
Година 2004 Километража Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
59.600 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2021 Километража 1000 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
44.900 US$ EUR ≈ 42.380 €
Мини натоварувач
Година 2016 Километража Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2012 Километража 3564 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
59.600 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2021 Километража 1000 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
28.900 US$ EUR ≈ 27.280 €
Мини натоварувач
Година 2015 Километража Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
45.900 US$ EUR ≈ 43.330 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2005 Километража Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2012 Километража 3791 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
29.900 € Со вклучен ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 1500 кг
Година 03/2005 Километража 3250 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
5.200 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година Километража Сила
Украина, м. Львів
Контактирајте го продавачот
59.600 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2021 Километража 1000 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
34.250 € UAH 1.384.000 UAH
Мини натоварувач
Година 2012 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
39.900 € Со вклучен ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 1500 кг Брзина 20 км/ч
Година 2012 Километража 2240 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
39.000 € Со вклучен ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 1800 кг Брзина 19 км/ч
Година 12/2011 Километража 2600 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
47.900 US$ EUR ≈ 45.210 €
Мини натоварувач гасеничар
Година 2018 Километража Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Мини натоварувач
Носивост 1400 кг Брзина 18.3 км/ч
Година 2007 Километража 9000 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
26.900 US$ EUR ≈ 25.390 €
Мини натоварувач
Година 2014 Километража Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
47.900 US$ EUR ≈ 45.210 €
Мини натоварувач гасеничар
Година 2017 Километража Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
34.250 € UAH 1.384.000 UAH
Мини натоварувач
Година 2012 Километража 2665 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
113.600 € UAH 4.590.000 UAH
Багер-натоварувач
Евро Euro 5 Носивост 3500 кг
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
29.260 € UAH 1.182.000 UAH
Мини натоварувач
Година 2015 Километража 1213 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
38.160 € UAH 1.542.000 UAH
Мини натоварувач
Година 2011 Километража 1475 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
39.040 € UAH 1.577.000 UAH
Мини натоварувач
Носивост 1.75 кг Брзина 20 км/ч
Година 2011 Километража 3443 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
33.270 € UAH 1.344.000 UAH
Мини натоварувач
Носивост 1.28 кг Брзина 20 км/ч
Година 2015 Километража 3737 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се