Филтри -

Градежни машини Bobcat од Романија

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

34 огласа: Градежни машини Bobcat од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Мини натоварувач
Година 2013 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година 2002 Километража Сила
Романија, Bihor
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2011 Километража 2900 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Мини натоварувач
Година 2015 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Мини натоварувач
Година Километража 8500 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 2654 м/ч Сила
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 2768 м/ч Сила
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Мини багер
Година 2008 Километража 1800 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 590 кг
Година 2016 Километража 1819 м/ч Сила
Романија, Sibiu
Контактирајте го продавачот
100 €
Мини натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Мини натоварувач
Година 2000 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Мини натоварувач
Година 2018 Километража 1700 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година 2004 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 7800 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража Сила
Романија, Galați
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година 2006 Километража 8842 м/ч Сила
Романија, Negresti Oas
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Мини багер
Година 2016 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Мини багер
Година 2013 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
31.000 € Со вклучен ДДВ
Мини натоварувач
Година 2017 Километража 3000 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
23.800 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Носивост 1.885 кг
Година 10/2019 Километража 1432 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Мини натоварувач
Година 2003 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Мини натоварувач
Година 2005 Километража Сила
Романија, Borș
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се