Филтри -

Градежни машини Bobcat од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Градежни машини Bobcat од Арапските Емирати

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
25.800 US$ EUR ≈ 23.690 €
Мини натоварувач
Година 2020 Километража 1800 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2018 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2012 Километража 2100 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2018 Километража 1000 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Sharjah

Други марки во делот "Градежни машини од Арапските Емирати"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 15.11 м
Година 2007 Километража 9184 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер-натоварувач
Година 2017 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража 14987 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел RT100
Година 2022 Километража 7200 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2012 Километража 13000 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража 2 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.320 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2006 Километража 6343 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 8089 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2010 Километража 13600 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 64.280 €
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 8000 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер-натоварувач
Година 2024 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер-натоварувач
Година 2024 Километража 10 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини натоварувач
Година 2015 Километража 2316 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини натоварувач
Година 2015 Километража 5431 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 68.870 €
Багер гасеничар
Носивост 21000 кг
Година 02/2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 21000 кг
Година Километража 5 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
1 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Висина на подигање 46 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 2021 Километража 5000 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 1998 Километража 5000 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
88.000 US$ EUR ≈ 80.810 €
Грејдер
Година 06/2003 Километража 6000 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Натоварувач со тркала
Година 1982 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи