Филтри -

Градежни машини Bobcat од Норвешка

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

6 огласа: Градежни машини Bobcat од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини натоварувач
Година 1995 Километража Сила
Норвешка, Rjukan
телескопски натоварувач на тркала Bobcat T35120 *ONLY 5.300hrs *HEIGHT 13m *FORKS *BUCKET телескопски натоварувач на тркала Bobcat T35120 *ONLY 5.300hrs *HEIGHT 13m *FORKS *BUCKET
2
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2005 Километража 5300 м/ч Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини натоварувач
Година 2019 Километража 80 м/ч Сила
Норвешка, Sem
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини натоварувач
Година 2010 Километража 2816 м/ч Сила
Норвешка, Trøndelag
Контактирајте го продавачот
16.660 € NOK 199.000 NOK
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 12323 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2005 Километража 2500 м/ч Сила
Норвешка, Klæbu
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи