Филтри -

Градежни машини Bobcat од Италија

Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

48 огласа: Градежни машини Bobcat од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2013 Километража 1402 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини натоварувач
Година 2016 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 1350 м/ч Сила
Италија, Milano
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Мини багер
Година 2003 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 1533 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини натоварувач
Година 2022 Километража 3 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2012 Километража 5059 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини натоварувач
Година 2013 Километража 3068 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини натоварувач
Година 2016 Километража 2752 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
мини багер Bobcat 328
1
Контактирајте го продавачот
14.600 €
Мини багер
Година 1999 Километража 3800 м/ч Сила
Италија, Albinea
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини натоварувач
Година 2018 Километража 1682 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини натоварувач
Година 2017 Километража 847 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 1533 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Товарач гасеничар
Година 2021 Километража 1406 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Мини натоварувач
Година 1998 Километража Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Мини багер
Година 2007 Километража 4856 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Мини багер
Година 2009 Километража 3440 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Натоварувач со тркала
Носивост 860 кг Брзина 11.3 км/ч
Година 2000 Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Мини багер
Година 2004 Километража 2600 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини натоварувач
Година 2013 Километража 2721 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2012 Километража 4314 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини натоварувач
Година 2007 Километража 525 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Мини натоварувач
Година 2001 Километража 6557 м/ч Сила
Италија, Roma
мини багер Bobcat E20Z мини багер Bobcat E20Z мини багер Bobcat E20Z
3
Контактирајте го продавачот
22.800 €
Мини багер
Година 2019 Километража 870 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Мини багер
Година 2000 Километража 8867 м/ч Сила
Италија, Roma
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се