Филтри -

Градежни машини Bobcat од Бугарија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Градежни машини Bobcat од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.600 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Носивост 8400 кг
Година 2013 Километража 4696 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Support Services Ltd.
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 11 км/ч
Година 2015 Километража 1425 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
19.550 €
Натоварувач со тркала
Година 01/2018 Километража 741 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Мини натоварувач
Година 2016 Километража 2370 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
30.600 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Носивост 8400 кг
Година 2013 Километража 4696 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
20.400 €
Мини натоварувач
Година 2002 Километража 3592 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Мини натоварувач
Евро Euro 5
Година 03/2015 Километража 3450 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Мини натоварувач
Евро Euro 4
Година 04/1995 Километража 3500 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Мини натоварувач
Година 07/2009 Километража 1100 м/ч Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
15.300 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2016 Километража 1828 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
17.400 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 2853 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
14.359 €
Мини натоварувач
Носивост 590 кг Брзина 11.8 км/ч
Година 01/2007 Километража 3554 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
13.846 €
Мини натоварувач
Носивост 590 кг Брзина 11.8 км/ч
Година 01/2006 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
14.872 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 726 кг
Година 08/2005 Километража 4783 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
20.400 € BGN 39.900 BGN
Мини багер
Година 2010 Километража 8208 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се