Филтри -

Градежни машини Bitelli од Романија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Градежни машини Bitelli од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2001 Километража 4450 м/ч Сила
Романија, LUGOJ
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 02/2003 Километража 9000 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.000 € Со вклучен ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2000 Километража Сила
Романија, Seini
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се