Филтри -

Градежни машини Bitelli од Италија

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Градежни машини Bitelli од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2001 Километража 6500 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 1992 Километража 4443 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 1995 Километража 5800 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 1999 Километража 2295 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер гасеничар
Година 1990 Километража 8738 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
асфалт павер со тркала Bitelli асфалт павер со тркала Bitelli асфалт павер со тркала Bitelli
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2004 Километража 7151 м/ч Сила
Италија, Milano (MI) – ITALY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 1992 Километража Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Мини валјак за асфалт
Година 1996 Километража 1254 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1999 Километража 6545 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 1996 Километража 3917 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 1988 Километража 1433 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година 1986 Километража 7962 м/ч Сила
Италија, Isernia
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер гасеничар
Година 1987 Километража 1358 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2001 Километража 6032 м/ч Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 1996 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 1982 Километража 14 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2001 Километража 5008 м/ч Сила
Италија, Torbole Casaglia
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 1991 Километража 7695 м/ч Сила
Италија, Rome
валјак за асфалт Bitelli CONDOR-TV65 валјак за асфалт Bitelli CONDOR-TV65 валјак за асфалт Bitelli CONDOR-TV65
3
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Валјак за асфалт
Година 1987 Километража 2803 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Фреза за асфалт
Година 2001 Километража 1420 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбиниран валјак
Година Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 1994 Километража 4452 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Валјак со гуми
Година Километража Сила
Италија, Imola (BO)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 1986 Километража 5142 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 1985 Километража 4057 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се