Филтри -

Градежни машини Bitelli од Европа

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

60 огласа: Градежни машини Bitelli

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година 1995 Километража 856 м/ч Сила
Португалија, Casal Da Fisga, Rio Maior
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Фреза за асфалт
Година 1996 Километража 1660 м/ч Сила
Португалија, Casal Da Fisga, Rio Maior
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.930 €
Фреза за асфалт
Година 1998 Километража 2977 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година Километража 6389 м/ч Сила
Португалија, Vila Franca de Xira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Асфалт павер гасеничар
Година 1994 Километража 6400 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер гасеничар
Година 1999 Километража 2452 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 1996 Километража 6200 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2000 Километража Сила
Франција, Paris
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2001 Километража 6032 м/ч Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер со тркала
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер со тркала
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1999 Километража 6545 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 1988 Километража 1433 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 1996 Километража 3917 м/ч Сила
Италија, Cuneo
асфалт павер гасеничар Bitelli BB651C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2006 Километража 5450 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Мини валјак за асфалт
Година 2024 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2000 Километража 2172 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 1995 Километража 5000 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2002 Километража 9053 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 1995 Километража 325 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2004 Километража 247 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
9.125 € PLN 38.950 PLN
Асфалт павер гасеничар
Година 1997 Километража 4336 м/ч Сила
Полска, Lesznowola
Контактирајте го продавачот
аукција 9.900 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 1998 Километража 4606 м/ч Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
23.480 € GBP 20.000 GBP
Асфалт павер со тркала
Година 2007 Километража 5732 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи