Филтри -

Градежни машини Benati од Италија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини Benati од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1990 Километража 7391 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1988 Километража 8396 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 8800 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1994 Километража 13895 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Мини натоварувач гасеничар
Година 1990 Километража 1150 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Багер гасеничар
Година 1994 Километража 11500 м/ч Сила
Италија, Rome
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се