Филтри -

Градежни машини Benati од Европа

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Градежни машини Benati

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1988 Километража 8396 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1990 Километража 7391 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Шпанија, Benavente
багер на тркала Benati 125 RS
1
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Багер на тркала
Година 1980 Километража Сила
Италија, Albinea
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража 17212 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 8800 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 1991 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Багер гасеничар
Година 1990 Километража 1150 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1994 Километража 13895 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
150 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Seini
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се