Филтри -

Градежни машини Benati

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

13 огласа: Градежни машини Benati

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 1993 Километража 9600 м/ч Сила
Полска, Sanniki
багер-натоварувач Benati 2000 DT багер-натоварувач Benati 2000 DT
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Италија, Tortolì
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1994 Километража 13895 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Багер гасеничар
Година 1994 Километража 11500 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Мини натоварувач гасеничар
Година 1990 Километража 1150 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Натоварувач со тркала
Година 1988 Километража 2239 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Камион-мешалка
Носивост 5050 кг
Година 2011 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1988 Километража 8396 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1990 Километража 7391 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи