Филтри -

Градежни машини Bell

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини Bell

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 4000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 12754 км Сила
Полска, Krzykosy
Контактирајте го продавачот
500.000 € Без ДДВ
Пловен багер
Година 12/2020 Километража Сила
Чехија, PRAHA 515
Контактирајте го продавачот
52.400 €
Натоварувач со тркала
Носивост 6003 кг
Година 2015 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража Сила
Германија, Saarlouis
вибро плоча Bell PC 5000 E вибро плоча Bell PC 5000 E вибро плоча Bell PC 5000 E
3
Контактирајте го продавачот
450 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 2009 Километража Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
42.620 € GBP 37.000 GBP
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
37.440 € GBP 32.500 GBP
Влечен скрепер
Година 2005 Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2022 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се