Филтри -

Градежни машини Bauer од Украина

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Градежни машини Bauer од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2010 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2009 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
170.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2001 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
170.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2003 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2005 Километража 24000 м/ч Сила
Украина, Lviv
машина за дупчење Bauer BV2000 HD07
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2008 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
350.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 1999 Километража 28000 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2010 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
290.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2002 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
120 €
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2019 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
290.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2005 Километража 14180 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
320.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 11000 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2017 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
290.000 €
Машина за дупчење
Година 1999 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 09/2008 Километража 19132 м/ч Сила
Украина, м. Київ
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се