Филтри -

Градежни машини Bauer од Кина

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Градежни машини Bauer од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 78.610 €
Машина за дупчење
Евро Euro 2
Година 2005 Километража 4660 м/ч Сила
Кина, Shanghai
нови кран гасеничар Bauer GB50 нови кран гасеничар Bauer GB50 нови кран гасеничар Bauer GB50
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2021 Километража 25 м/ч Сила
Кина, Hefei
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2013 Километража 4887 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за дупчење
Година 2017 Километража 2800 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2019 Километража 6750 м/ч Сила
Кина, Hefei
машина за дупчење Bauer BG25 машина за дупчење Bauer BG25 машина за дупчење Bauer BG25
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 11000 м/ч Сила
Кина, Hefei
машина за набивање столбови Bauer GB80S машина за набивање столбови Bauer GB80S машина за набивање столбови Bauer GB80S
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2019 Километража 7350 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
195.000 US$ EUR ≈ 180.300 €
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 11000 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Машина за дупчење
Година 2017 Километража 3660 м/ч Сила
Кина, Shanghai
машина за дупчење Bauer BG25
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Кина
машина за дупчење Bauer BG26 машина за дупчење Bauer BG26 машина за дупчење Bauer BG26
3
Контактирајте го продавачот
350.000 US$ EUR ≈ 323.700 €
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Кина
машина за дупчење Bauer BG25C машина за дупчење Bauer BG25C машина за дупчење Bauer BG25C
3
Контактирајте го продавачот
198.000 US$ EUR ≈ 183.100 €
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 6500 м/ч Сила
Кина, Hefei
машина за дупчење Bauer GB34 машина за дупчење Bauer GB34
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 7800 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 16500 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за дупчење
Година 2015 Километража 3304 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за дупчење
Година 2018 Километража 2998 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за дупчење
Година 2016 Километража 4322 м/ч Сила
Кина, Shanghai
машина за дупчење Bauer BG 18 машина за дупчење Bauer BG 18 машина за дупчење Bauer BG 18
3
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за дупчење
Евро Euro 2
Година 2012 Километража 8288 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
650.000 US$ EUR ≈ 601.100 €
Машина за дупчење
Година 2016 Километража 11358 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
480.000 US$ EUR ≈ 443.900 €
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 10155 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
450.000 US$ EUR ≈ 416.200 €
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 15200 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2014 Километража 14698 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2015 Километража 8900 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Евро Euro 3
Година 2012 Километража 5633 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се