Филтри -

Градежни машини Bauer од Италија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1 оглас: Градежни машини Bauer од Италија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1996 Километража 2500 м/ч Сила
Италија, SPELLO (PG)

Други марки во делот "Градежни машини од Италија"

Контактирајте го продавачот
29.500 €
Хидраулична зглобна платформа
Година 2011 Километража 2948 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1996 Километража 5986 м/ч Сила
Италија, Trieste
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 9.3 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 1340 м/ч Сила
Италија, Perugia
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 300 кг
Година 2016 Километража 330 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 350 кг
Година 2016 Километража Сила
Италија, Torino
Контактирајте го продавачот
9.400 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м Носивост 230 кг
Година 2018 Километража 330 м/ч Сила
Италија, Latina
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Возило со дигалка со корпа
Модел 18E Висина на подигање 18 м
Година 12/2008 Километража 133900 км Сила
Италија, Carmagnola ( To )
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 2.9 м Носивост 180 кг
Година 2021 Километража 120 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел DA422 Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 11 м Носивост 300 кг
Година 2016 Километража 43700 км Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2009 Километража Сила
Италија, Lavagna (GE)
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Ножична платформа
Носивост 320 кг Висина на подигање 1.27 м Работна висина на подигање 11.68 м
Година 2007 Километража Сила
Италија, Barbarano-Mossano (VI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 5282 м/ч Сила
Италија, Torbole Casaglia
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Мини багер
Година 2012 Километража 8620 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година Километража 4585 м/ч Сила
Италија, Afragola (NA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2003 Километража Сила
Италија, Afragola (NA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2007 Километража 8515 м/ч Сила
Италија, Afragola (NA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2012 Километража 17412 м/ч Сила
Италија, Afragola (NA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 70305 м/ч Сила
Италија, Afragola (NA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2019 Километража 3394 м/ч Сила
Италија, Afragola (NA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 4593 м/ч Сила
Италија, Afragola (NA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2022 Километража Сила
Италија, Afragola (NA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2017 Километража 4141 м/ч Сила
Италија, Afragola (NA)
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Ножична платформа
Висина на подигање 7.8 м Носивост 227 кг
Година 2014 Километража Сила
Италија, Barbarano-Mossano (VI)
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 19.8 м Носивост 227 кг
Година 2002 Километража Сила
Италија, Barbarano-Mossano (VI)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи