Филтри -

Градежни машини Bauer од Германија

Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

61 огласа: Градежни машини Bauer од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Германија, Schrobenhausen
машина за дупчење Bauer BG26
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2016 Километража Сила
Германија, Schrozberg
машина за набивање столбови Bauer RTG RG 16 T машина за набивање столбови Bauer RTG RG 16 T машина за набивање столбови Bauer RTG RG 16 T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2005 Километража 3100 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
машина за набивање столбови Bauer RTG RG 19 T машина за набивање столбови Bauer RTG RG 19 T
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2008 Километража 6950 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
машина за набивање столбови Bauer MR 100 V - 02 машина за набивање столбови Bauer MR 100 V - 02 машина за набивање столбови Bauer MR 100 V - 02
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2006 Километража Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дреглајн
Година 2021 Километража 500 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Германија, Frankfurt am Main
нови машина за дупчење Bauer MC 96, YOM 2022, FOR SALE нови машина за дупчење Bauer MC 96, YOM 2022, FOR SALE
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2022 Километража Сила
Германија, Frankfurt am Main
машина за дупчење Bauer BV Casing Oscillators, BV 2000-07
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 100 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
машина за дупчење Bauer CBC40
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1999 Километража Сила
Германија, Frankfurt am Main
машина за дупчење Bauer BG 40 машина за дупчење Bauer BG 40 машина за дупчење Bauer BG 40
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2006 Километража 30500 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
машина за дупчење Bauer BG 20H, Year 2017
1
Контактирајте го продавачот
520.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2017 Километража 6500 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
машина за дупчење Bauer BG 24H, 2008, For Sale, ASAP! машина за дупчење Bauer BG 24H, 2008, For Sale, ASAP! машина за дупчење Bauer BG 24H, 2008, For Sale, ASAP!
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 11200 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
машина за дупчење Bauer BG 40
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2009 Километража 18000 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
машина за дупчење Bauer BG40
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 12100 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
машина за дупчење Bauer BC32 HTS50 + Liebherr HS 885
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2008 Километража Сила
Германија, Frankfurt am Main
машина за дупчење Bauer BG 40 машина за дупчење Bauer BG 40 машина за дупчење Bauer BG 40
3
Контактирајте го продавачот
655.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 04/2008 Километража 13200 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2019 Километража 7 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
машина за дупчење Bauer BG 15H машина за дупчење Bauer BG 15H машина за дупчење Bauer BG 15H
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 12000 м/ч Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
750.000 € Без ДДВ
Дреглајн
Година 1993 Километража Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дреглајн
Година 2007 Километража 12 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
машина за дупчење Bauer Abfangschelle машина за дупчење Bauer Abfangschelle машина за дупчење Bauer Abfangschelle
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Германија, Schrozberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2009 Километража 11290 м/ч Сила
Германија, Schrozberg
дреглајн Bauer MC 96
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дреглајн
Година 2016 Километража 5500 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
машина за дупчење Bauer BG 15 H машина за дупчење Bauer BG 15 H машина за дупчење Bauer BG 15 H
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2004 Километража 10100 м/ч Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи
Претплати се