Филтри -

Градежни машини Bauer од Европа

Резултати од пребарување: 125 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

125 огласа: Градежни машини Bauer

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за дупчење Bauer BG 15H машина за дупчење Bauer BG 15H машина за дупчење Bauer BG 15H
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 12000 м/ч Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
260.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2001 Километража 15192 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
750.000 € Без ДДВ
Дреглајн
Година 1993 Километража Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2009 Километража 4952 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2009 Километража 3535 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2009 Километража 3070 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дреглајн
Година 2007 Километража 12 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
200.000 US$ EUR ≈ 188.600 €
Машина за дупчење
Година 2000 Километража 13670 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за набивање столбови Bauer BG 18H
1
Контактирајте го продавачот
315.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2009 Километража 11000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Германија, Frankfurt am Main
машина за дупчење Bauer CBC40
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1999 Километража Сила
Германија, Frankfurt am Main
машина за дупчење Bauer BG 40 машина за дупчење Bauer BG 40 машина за дупчење Bauer BG 40
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2006 Километража 30500 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
нови машина за дупчење Bauer MC 96, YOM 2022, FOR SALE нови машина за дупчење Bauer MC 96, YOM 2022, FOR SALE
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2022 Километража Сила
Германија, Frankfurt am Main
машина за дупчење Bauer BV Casing Oscillators, BV 2000-07
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 100 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
машина за дупчење Bauer BG 20H, Year 2017
1
Контактирајте го продавачот
520.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2017 Километража 6500 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
машина за дупчење Bauer BG 24H, 2008, For Sale, ASAP! машина за дупчење Bauer BG 24H, 2008, For Sale, ASAP! машина за дупчење Bauer BG 24H, 2008, For Sale, ASAP!
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 11200 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
машина за дупчење Bauer BG 40
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2009 Километража 18000 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
машина за дупчење Bauer BG40
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 12100 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
машина за дупчење Bauer BG 40 машина за дупчење Bauer BG 40 машина за дупчење Bauer BG 40
3
Контактирајте го продавачот
655.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 04/2008 Километража 13200 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
машина за дупчење Bauer BC32 HTS50 + Liebherr HS 885
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2008 Километража Сила
Германија, Frankfurt am Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Евро Euro 1
Година 1994 Километража 11000 м/ч Сила
Австрија, Sooß
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2009 Километража 11290 м/ч Сила
Германија, Schrozberg
Контактирајте го продавачот
265.000 €
Машина за дупчење
Година Километража 11000 м/ч Сила
Холандија, Geertruidenberg
Контактирајте го продавачот
460.000 €
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 10832 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 125 огласа
Прикажи
Претплати се