Филтри -

Градежни машини Bauer од Австрија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

7 огласа: Градежни машини Bauer од Австрија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
машина за набивање столбови Bauer KDK 140
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година Километража Сила
Австрија, Vienna
машина за дупчење Bauer MC 32
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 6700 м/ч Сила
Австрија, Vienna
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
299.000 €
Машина за дупчење
Евро Euro 3
Година 03/2008 Километража 6700 м/ч Сила
Австрија, Sooß bei Wien
Контактирајте го продавачот
250.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2014 Километража 3100 м/ч Сила
Австрија, Sooß bei Wien
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1989 Километража 21000 м/ч Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Машина за дупчење
Година 2020 Километража 6850 м/ч Сила
Австрија, Sooß bei Wien
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи