Филтри -

Градежни машини Bauer

Резултати од пребарување: 172 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

172 огласа: Градежни машини Bauer

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
дреглајн Bauer MC 96
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дреглајн
Година 2016 Километража 5500 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
машина за дупчење Bauer BG 15 H машина за дупчење Bauer BG 15 H
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 10100 м/ч Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
машина за дупчење Bauer BG 11H машина за дупчење Bauer BG 11H машина за дупчење Bauer BG 11H
3
Контактирајте го продавачот
465.000 US$ EUR ≈ 431.500 €
Машина за дупчење
Година 2017 Километража 1250 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за набивање столбови Bauer BG 18 H машина за набивање столбови Bauer BG 18 H машина за набивање столбови Bauer BG 18 H
3
Контактирајте го продавачот
395.000 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2007 Километража 13200 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 78.870 €
Машина за дупчење
Евро Euro 2
Година 2005 Километража 4660 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 29 м/ч Сила
Индонезија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2021 Километража 2 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2004 Километража 14 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2004 Километража 32 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
машина за дупчење Bauer BG 28 V rig.plus
1
Контактирајте го продавачот
390.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 32 м/ч Сила
Индонезија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 01/2011 Километража Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
460.000 €
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 10832 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
138.000 €
Машина за дупчење
Година 2016 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2018 Километража 6100 м/ч Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1998 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Евро Euro 3
Година 2009 Километража 11290 м/ч Сила
Германија, Schrozberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Евро Euro 3
Година 2009 Километража Сила
Германија, Schrozberg
нови кран гасеничар Bauer GB50 нови кран гасеничар Bauer GB50 нови кран гасеничар Bauer GB50
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2021 Километража 25 м/ч Сила
Кина, Hefei
машина за дупчење Bauer Abfangschelle машина за дупчење Bauer Abfangschelle машина за дупчење Bauer Abfangschelle
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Германија, Schrozberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 11500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2020 Километража 178 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2005 Километража 21000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
машина за дупчење Bauer BG 12 H машина за дупчење Bauer BG 12 H машина за дупчење Bauer BG 12 H
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2013 Километража 4800 м/ч Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
машина за дупчење Bauer BG 45 Premium Line
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2017 Километража 7700 м/ч Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 172 огласа
Прикажи
Претплати се