Филтри -

Градежни машини BUMAR

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини BUMAR: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.800 US$ EUR ≈ 14.440 €
Автодигалка
Марка на кран Bumar Модел 20t22m Висина на подигање 22 м Носивост 20 кг
Година 1986 Километража 128000 км Сила 240 кс
Украина, Рогатин
Контактирајте го продавачот
30.410 € PLN 140.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 1997 Километража 430000 м/ч Сила
Полска, Będzin
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
30.410 € PLN 140.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 1995 Километража 223990 м/ч Сила
Полска, Będzin
Контактирајте го продавачот
7.604 € PLN 35.000 PLN
Автодигалка
Дофат на стрела 15 м Носивост 10000 кг
Година 01/1984 Километража Сила
Полска, Złotów
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 17.190 €
Автодигалка
Марка на кран Bumar Модел 25t Дофат на стрела 24 м Носивост 25000 кг
Година 1984 Километража 28000 км Сила
Украина, Рогатин
возило со дигалка со корпа BUMAR P183 возило со дигалка со корпа BUMAR P183 возило со дигалка со корпа BUMAR P183
3
Контактирајте го продавачот
4.779 € PLN 22.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 18 м Носивост 300 кг
Година 07/1998 Километража Сила
Полска, Wojkowice Kościelne
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Bumar Модел DUT502 Висина на подигање 33 м
Година 1998 Километража 23000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Bumar Носивост 42000 кг
Година 05/1993 Километража 60000 км Сила
Романија, CRAIOVA
Контактирајте го продавачот
13.690 € PLN 63.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел PMT 0300 Висина на подигање 30 м
Година 1993 Километража Сила
Полска, Konin
автодигалка BUMAR DST 505 автодигалка BUMAR DST 505 автодигалка BUMAR DST 505
3
Контактирајте го продавачот
54.310 € PLN 250.000 PLN
Автодигалка
Година 1999 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Tomaszów Mazowiecki
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се