Филтри -

Градежни машини BROYT

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Градежни машини BROYT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 1992 Километража Сила
Норвешка, Vestre Gausdal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер со предниот лопата
Година 1998 Километража 700 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1980 Километража 15800 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се