Филтри -

Градежни машини BRONTO SKYLIFT

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини BRONTO SKYLIFT: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
300.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел S70 XDT Висина на подигање 70 м
Година 2008 Километража 160025 км Сила
Шпанија, Getafe
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се