Филтри -

Градежни машини BROKK

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини BROKK: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција 285,90 € SEK 3.000 SEK
Уривање багер
Година 1998 Километража 2456 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
51.041 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2007 Километража 1150 м/ч Сила
Норвешка, Møre Og Romsdal
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2019 Километража Сила 37 kW
Полска, Mroków k/Warszawy
Контактирајте го продавачот
37.080 € SEK 389.000 SEK
Уривање багер
Година 2012 Километража Сила
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
2 години на Machineryline
нови уривање багер BROKK
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Уривање багер
Година 2022 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Мини багер
Година 2019 Километража 370 м/ч Сила
Франција, Paris
Контактирајте го продавачот
23.000 € Со вклучен ДДВ
Уривање багер
Висина на подигање 2 м Дофат на стрела 3 м
Година 06/1988 Километража 317 м/ч Сила 1 кс
Молдавија
Контактирајте го продавачот
22.750 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2009-01-01 Километража 1760 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се