Филтри -

Градежни машини BRINKMANN

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини BRINKMANN: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 01/2021 Километража Сила 41 kW
Полска, Bytonia
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2015 Километража Сила 43 кс
Полска, Bytonia
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 2016 Километража Сила
Полска, Bytonia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година Километража Сила 31.5 kW
Турција
нови стационарна пумпа за бетон BRINKMANN 450 DBS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2021 Километража Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 11/2011 Километража 3490 м/ч Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 08/2015 Километража 2980 м/ч Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
12.400 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2007 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 11/2012 Километража Сила
Германија, Sulzemoos
стационарна пумпа за бетон BRINKMANN 450 DBS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2021 Километража Сила
Германија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се