Филтри -

Градежни машини BREINING од Европа

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Градежни машини BREINING

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2001 Километража Сила
Германија, Düsseldorf
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Модел TSM800
Година 1998 Километража Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
аукција 29.600 €
Машина за полнење на шевови
Година 1998 Километража Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година 2012 Километража Сила
Германија, Burg
Контактирајте го продавачот
5.559 € PLN 25.000 PLN
Машина за полнење на шевови
Година Километража Сила
Полска, Boronów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2015 Километража Сила
Франција, NANCY
Контактирајте го продавачот
7.850 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година Километража Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 4
Година 2001 Километража Сила
Полска, Uniejów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење на шевови
Година 1986 Километража Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење на шевови
Година 1986 Километража Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Фабрика за бетон
Година 1988 Километража Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
18.700 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2005-01-01 Километража Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Модел SAF2000
Година 2001 Километража Сила
Полска, Częstochowa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се