Филтри -

Градежни машини BREINING

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Градежни машини BREINING

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Фабрика за бетон
Година 1988 Километража Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2011 Километража 1003 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.850 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година Километража Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2012 Километража Сила
Германија, Burg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 2
Година 2020 Километража 200 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
5.735 € PLN 25.000 PLN
Машина за полнење на шевови
Година Километража Сила
Полска, Boronów
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Модел M26 4x4
Година 1998 Километража 96700 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Модел SAF2000
Година 2001 Километража Сила
Полска, Częstochowa
нови градежен миксер BREINING VTCM-3500
1
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 35.610 €
Градежен миксер
Година 06/2021 Километража Сила
Узбекистан, Navoiy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2015 Километража Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
15.700 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење на шевови
Година 1986 Километража Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење на шевови
Година 1986 Километража Сила
Германија, Bielefeld
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се