Филтри -

Градежни машини BOULDER

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини BOULDER: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
48.180 € RUB 4.018.000 RUB
Багер на тркала
Година 2021 Километража Сила 58.8 kW
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
48.180 € RUB 4.018.000 RUB
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила 58.8 kW
Русија, Владивосток
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
24.460 € RUB 2.040.000 RUB
Натоварувач со тркала
Носивост 2000 кг Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
43.170 € RUB 3.600.000 RUB
Натоварувач со тркала
Носивост 3200 кг Брзина 36 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
37.180 € RUB 3.100.000 RUB
Натоварувач со тркала
Носивост 3000 кг Брзина 35 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
20.630 € RUB 1.720.000 RUB
Натоварувач со тркала
Носивост 2000 кг Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
29.020 € RUB 2.420.000 RUB
Натоварувач со тркала
Носивост 3000 кг Брзина 28 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
8.634 € RUB 720.000 RUB
Мини багер
Година 2021 Километража Сила 7.5 kW
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
23.500 € RUB 1.960.000 RUB
Мини багер
Година 2021 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
67.990 € RUB 5.670.000 RUB
Натоварувач со тркала
Носивост 5500 кг Брзина 39 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
46.530 € RUB 3.880.000 RUB
Багер-натоварувач
Носивост 2500 кг Брзина 33 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
32.020 € RUB 2.670.000 RUB
Натоварувач со тркала
Носивост 3000 кг Брзина 28 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
17.390 € RUB 1.450.000 RUB
Натоварувач со тркала
Носивост 1200 кг Брзина 24 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
45.090 € RUB 3.760.000 RUB
Натоварувач со тркала
Носивост 3500 кг Брзина 37 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
19.790 € RUB 1.650.000 RUB
Натоварувач со тркала
Носивост 2000 кг Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража Сила 55 кс
Русија, Владивосток
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се