Филтри -

Градежни машини BOSCH

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини BOSCH: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 185 €
Пневматски чекан
Година Километража Сила
Белгија, 9000 Gent
пневматски чекан BOSCH Demolition hammer BOSCH GBH 36 BLI пневматски чекан BOSCH Demolition hammer BOSCH GBH 36 BLI пневматски чекан BOSCH Demolition hammer BOSCH GBH 36 BLI
3
Контактирајте го продавачот
аукција 25 €
Пневматски чекан
Година Километража Сила
Белгија, 9000 Gent
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
пневматски чекан BOSCH Demolition hammer BOSCH GSH 11E пневматски чекан BOSCH Demolition hammer BOSCH GSH 11E пневматски чекан BOSCH Demolition hammer BOSCH GSH 11E
3
Контактирајте го продавачот
аукција 130 €
Пневматски чекан
Година Километража Сила
Белгија, 9000 Gent
Контактирајте го продавачот
1.282 € PLN 5.900 PLN
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2020 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
1.282 € PLN 5.900 PLN
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2020 Километража Сила
Полска, Opole
пневматски чекан BOSCH GBH 4 DSC пневматски чекан BOSCH GBH 4 DSC
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматски чекан
Година Километража Сила
Германија, Berlin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се