Филтри -

Градежни машини BOMAG од Унгарија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини BOMAG од Унгарија: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2012 Километража 1500 м/ч Сила
Унгарија, Legyesbénye
Контактирајте го продавачот
16.250 € HUF 6.400.000 HUF
Валјак за асфалт
Година 2003 Километража 6093 м/ч Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.200 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2012 Километража 1720 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
11.600 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража 1246 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 1253 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
11.400 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2010 Километража 1581 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
21.400 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 708 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
30.300 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража 6721 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
29.970 € HUF 11.800.000 HUF
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
11.170 € HUF 4.400.000 HUF
Валјак за асфалт
Година 1996 Километража 9491 м/ч Сила
Унгарија, Besenyőtelek
Контактирајте го продавачот
15.100 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2011 Километража 4993 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
9.400 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2003 Километража 972 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
10.300 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража 1365 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
16.600 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 1555 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2011 Километража 5863 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се