Филтри -

Градежни машини BOMAG од Украина

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

43 огласа: Градежни машини BOMAG од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови валјак за асфалт BOMAG BW161AD50 нови валјак за асфалт BOMAG BW161AD50
2
Контактирајте го продавачот
64.300 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбиниран валјак
Година 2002 Километража 4000 м/ч Сила
Украина, Lviv
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро плоча
Година Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
20.830 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2005 Километража 5500 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 03/1992 Километража 8261 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
17.950 US$ EUR ≈ 16.540 €
Валјак за асфалт
Година 02/2006 Километража 3500 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
3.950 US$ EUR ≈ 3.640 €
Валјак за асфалт
Година 08/1991 Километража 3703 км Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
14.995 €
Мини валјак за асфалт
Година 02/2001 Километража 1520 м/ч Сила
Украина, Lutsk
фреза за асфалт BOMAG BM2000/60 фреза за асфалт BOMAG BM2000/60 фреза за асфалт BOMAG BM2000/60
3
Контактирајте го продавачот
105.000 US$ EUR ≈ 96.760 €
Фреза за асфалт
Година 2008 Километража 3000 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
21.670 €
Валјак за асфалт
Година 2005 Километража Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 800 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
52.000 US$ EUR ≈ 47.920 €
Вибрационен валјак за земја
Година 1998 Километража 5000 м/ч Сила
Украина, Horenychi
Контактирајте го продавачот
120.000 US$ EUR ≈ 110.600 €
Фреза за асфалт
Година 2009 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
25.350 € UAH 1.056.000 UAH
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
68.000 € Со вклучен ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2008 Километража 3156 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
135.800 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2014 Километража Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2017 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2008 Километража 4600 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
1 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2015 Километража Сила
Украина, м. Сквира
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2006 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Валјак за асфалт
Година 2009 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, Lviv
вибро набивач BOMAG BT65 вибро набивач BOMAG BT65 вибро набивач BOMAG BT65
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро набивач
Година 2014 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
100.000 € Со вклучен ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2007 Километража 2900 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
валјак за асфалт BOMAG BW 161 AD-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2003 Километража 7700 м/ч Сила
Украина, м. Київ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се