Филтри -

Градежни машини BOMAG од Турција

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

18 огласа: Градежни машини BOMAG од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2017 Километража 3750 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Евро Euro 3
Година 07/2021 Километража Сила
Турција, İstanbul
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
71.000 € Со вклучен ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2018 Километража 3500 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2010 Километража 9900 м/ч Сила
Турција, İSTANBUL/MALTEPE
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Мини валјак за асфалт
Година 06/2021 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2013 Километража 4453 м/ч Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
84.000 €
Валјак за асфалт
Евро Euro 3
Година 06/2021 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 2100 м/ч Сила
Турција, İSTANBUL/MALTEPE
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Валјак за асфалт
Година 02/2009 Километража 3670 м/ч Сила
Турција, BÜYÜKÇEKMECE/ İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2008 Километража 10700 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
100.000 € Со вклучен ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2016 Километража 5267 м/ч Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2016 Километража 4505 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 6195 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
37.500 US$ EUR ≈ 34.510 €
Вибрационен валјак за земја
Година 1997 Километража Сила
Турција
валјак за асфалт BOMAG BW161AD-5 валјак за асфалт BOMAG BW161AD-5
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 3244 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 2683 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Валјак со гуми
Година 2000 Километража 1670 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Валјак за асфалт
Година 2003 Километража 6518 м/ч Сила
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се