Филтри -

Градежни машини BOMAG од Словенија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Градежни машини BOMAG од Словенија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2022 Километража 50 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2022 Километража 55 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2014 Километража 2785 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Компактор
Година 2018 Километража 400 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko

Други марки во делот "Градежни машини од Словенија"

Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 10002 м/ч Сила
Словенија, Sevnica
Контактирајте го продавачот
51.900 €
Камион-мешалка
Година 06/2016 Километража 470000 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2023 Километража 1600 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
багер гасеничар Komatsu PC230 NHD багер гасеничар Komatsu PC230 NHD
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 6800 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1980 Километража 6607 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 8526 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1977 Километража 3863 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 6912 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2019 Километража 120 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2020 Километража 320 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1998 Километража 14276 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2015 Километража 6741 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 7587 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 10463 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 7331 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2003 Километража 12175 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 6640 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2003 Километража 19424 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража 21861 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи