Филтри -

Градежни машини BOMAG од Шпанија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

15 огласа: Градежни машини BOMAG од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
1.980 €
Мини валјак за асфалт
Година 1999 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
98.700 €
Фреза за асфалт
Година 2020 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража 2136 м/ч Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Комбиниран валјак
Година 2013 Километража 230 м/ч Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Мини валјак за асфалт
Година 2009 Километража 975 м/ч Сила
Шпанија, Córdoba
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 1999 Километража 2360 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2007 Километража 7296 м/ч Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
40.955 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2007 Километража 8141 м/ч Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
вибрационен валјак за земја BOMAG BW 177AD·4
1
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2006 Километража 2111 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
валјак за асфалт BOMAG BW 164AD-4
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2003 Километража 3153 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Валјак за асфалт
Евро Euro 6
Година 06/2017 Километража 2345 м/ч Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
11.999 €
Мини валјак за асфалт
Година 2003 Километража 700 м/ч Сила
Шпанија, Cuenca
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Носивост 8200 кг
Година 2011 Километража 3358 м/ч Сила
Шпанија, Almería
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2019 Километража 437 м/ч Сила
Шпанија, Polinyà
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2007 Километража 1900 м/ч Сила
Шпанија, Malaga, Mijas Costa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи