Филтри -

Градежни машини BOMAG од Романија

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

46 огласа: Градежни машини BOMAG од Романија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
компактор BOMAG
1
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Компактор
Година Километража Сила
Романија, Campia Turzii
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2013 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2012 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2015 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2006 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2001 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
грејдер BOMAG SHM2NA грејдер BOMAG SHM2NA грејдер BOMAG SHM2NA
3
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Грејдер
Година 1996 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2017 Километража 1500 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Валјак за асфалт
Година 2003 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 2013 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
13.400 €
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2014 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 1998 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2015 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2023 Километража 93 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Utirom Invest SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
5.999 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 08/2000 Километража Сила
Романија, Nasaud
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Валјак за асфалт
Година 2003 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Комбиниран валјак
Година 1995 Километража 7390 м/ч Сила
Романија, Baia Mare
Контактирајте го продавачот
57.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2013 Километража 5200 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража 1760 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Валјак за асфалт
Година Километража 2600 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража 1236 м/ч Сила
Романија, Târgu Mureș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража 4230 м/ч Сила
Романија, Târgu Mureș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2004 Километража 2518 м/ч Сила
Романија, Târgu Mureș
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи