Филтри -

Градежни машини BOMAG од Полска

Резултати од пребарување: 91 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

91 огласа: Градежни машини BOMAG од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
71.330 € PLN 308.000 PLN
Вибрационен валјак за земја
Година 2016 Километража 1415 м/ч Сила
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
159.800 € PLN 690.000 PLN
Машина за рециклирање на асфалт
Модел MPH 125
Година 2010 Километража 3350 м/ч Сила
Полска, Opalenica
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.360 € PLN 87.900 PLN
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража 2400 м/ч Сила
Полска, Kasinka Mała
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2002 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбиниран валјак
Година 2016 Километража 2746 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
9.032 € PLN 39.000 PLN
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража 1019 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Компактор
Година 2019 Километража 349 м/ч Сила
Полска, Pawłosiów
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Валјак за асфалт
Година 2009 Километража 7370 м/ч Сила
Полска, Pawłosiów
Контактирајте го продавачот
9.240 € PLN 39.900 PLN
Компактор
Година 2007 Километража 543 м/ч Сила
Полска, Gorlice
Контактирајте го продавачот
6.948 € PLN 30.000 PLN
Мини валјак за асфалт
Година 2005 Километража 1673 км Сила
Полска, Gorlice
Контактирајте го продавачот
8.106 € PLN 35.000 PLN
Мини валјак за асфалт
Година 2007 Километража 1298 км Сила
Полска, Gorlice
Контактирајте го продавачот
8.800 € PLN 38.000 PLN
Компактор
Година 2004 Километража Сила
Полска, Gorlice
мини валјак за асфалт BOMAG BW80 мини валјак за асфалт BOMAG BW80 мини валјак за асфалт BOMAG BW80
3
Контактирајте го продавачот
7.874 € PLN 34.000 PLN
Мини валјак за асфалт
Година 2006 Километража 1165 км Сила
Полска, Gorlice
Контактирајте го продавачот
3.451 € PLN 14.900 PLN
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 5182 м/ч Сила
Полска, Police
валјак за асфалт BOMAG BW 120 AD 3 валјак за асфалт BOMAG BW 120 AD 3 валјак за асфалт BOMAG BW 120 AD 3
3
Контактирајте го продавачот
9.727 € PLN 42.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 1999 Километража Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
5.327 € PLN 23.000 PLN
Мини валјак за асфалт
Година 1999 Километража 5453 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 465 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2018 Километража 1330 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 4853 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2007 Километража 4830 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2017 Километража 1937 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година 2006 Километража 7361 м/ч Сила
Полска, Krzykosy
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2012 Километража 2000 м/ч Сила
Полска, Kiełpino
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2007 Километража 4600 м/ч Сила
Полска, Kiełpino
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 91 огласа
Прикажи
Претплати се