Филтри -

Градежни машини BOMAG од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

36 огласа: Градежни машини BOMAG од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
валјак за асфалт BOMAG BW120AD-5
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
1.445 € GBP 1.250 GBP
Вибро плоча
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибрационен валјак за земја
Година 2014 Километража 5532 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибрационен валјак за земја
Година 2012 Километража 4122 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 4143 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2014 Километража 1917 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2015 Километража 2573 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2015 Километража 1909 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2014 Километража 1784 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2010 Километража 818 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
валјак за асфалт BOMAG BW24RH
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Валјак за асфалт
Година 2009 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибро набивач
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибрационен валјак за земја
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибрационен валјак за земја
Година 2010 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
валјак за асфалт BOMAG BW24RH
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Валјак за асфалт
Година 2009 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
валјак за асфалт BOMAG BW24RH
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Валјак за асфалт
Година 2009 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2020 Километража 363 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Компактор
Година 2019 Километража 305 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
5.316 € GBP 4.600 GBP
Влечен валјак
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Компактор
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 4133 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража 3680 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибрационен валјак за земја
Година 2013 Километража 6340 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
асфалт павер гасеничар BOMAG BF223 C асфалт павер гасеничар BOMAG BF223 C асфалт павер гасеничар BOMAG BF223 C
3
Контактирајте го продавачот
46.230 € GBP 40.000 GBP
Асфалт павер гасеничар
Година 2015 Километража 1065 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се