Филтри -

Градежни машини BOMAG од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Градежни машини BOMAG од Арапските Емирати

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
вибрационен валјак за земја BOMAG BW226DH-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2005 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
20.400 US$ EUR ≈ 18.730 €
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража 1598 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.400 US$ EUR ≈ 18.730 €
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража 2252 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
59.000 US$ EUR ≈ 54.180 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2007 Километража 6290 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai

Други марки во делот "Градежни машини од Арапските Емирати"

Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2020 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 9524 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2022 Километража 1000 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3
Година 2011 Километража 9000 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 2019 Километража 6500 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2023 Километража 50 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
вибрационен валјак за земја Caterpillar CS533E
1
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2006 Километража 11111 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2010 Километража 13600 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2007 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 68.870 €
Багер гасеничар
Носивост 21000 кг
Година 02/2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 21000 кг
Година Километража 5 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2019 Километража 5000 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1981 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер гасеничар
Година 2014 Километража 4395 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
1 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Висина на подигање 46 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 2021 Километража 5000 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 90.910 €
Грејдер
Година 2024 Километража 18 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 7 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 430 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година 2011 Километража 293 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2014 Километража 710 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи