Филтри -

Градежни машини BOMAG од Норвешка

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини BOMAG од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибро плоча
Година 2022 Километража Сила
Норвешка, Nordkisa
Контактирајте го продавачот
3.100 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 2008 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
600 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 2011 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2013 Километража 4980 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2012 Километража 3200 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се