Филтри -

Градежни машини BOMAG - Мексико

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

19 огласа: Градежни машини BOMAG - Мексико

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.330 €
Комбиниран валјак
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.410 €
Вибрационен валјак за земја
Година 1991 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година Километража 3486 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
8.750 US$ EUR ≈ 7.990 €
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
14.750 US$ EUR ≈ 13.470 €
Мини валјак за асфалт
Година 1988 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 1989 Километража 1660 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2001 Километража 798 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
валјак за асфалт BOMAG BW120AD валјак за асфалт BOMAG BW120AD
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 1989 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
вибро набивач BOMAG PATA DE ELEFANTE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро набивач
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 1988 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година 1995 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
мини валјак за асфалт BOMAG BW 900-2 мини валјак за асфалт BOMAG BW 900-2
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2005 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2020 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 1986 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
компактор BOMAG BMP851 компактор BOMAG BMP851
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
46.500 US$ EUR ≈ 42.460 €
Валјак за асфалт
Година 2006 Километража 5163 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се