Филтри -

Градежни машини BOMAG од Литванија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

15 огласа: Градежни машини BOMAG од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Компактор
Година 1992 Километража 10000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Компактор
Година 09/2004 Километража 4053 м/ч Сила
Литванија, Ilgakiemis
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Компактор
Година 2009 Километража 5000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Компактор
Година 2006 Километража 8000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Компактор
Година 2010 Километража 1800 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Компактор
Година 2008 Километража 3000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2010 Километража 6000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Компактор
Година 2009 Километража 4000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 1995 Километража 10000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Компактор
Година 2010 Километража 12000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Компактор
Година 2010 Километража 4700 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 1994 Километража 8000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 1992 Километража 24000 м/ч Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Компактор
Година 2010 Километража 7000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2007 Километража 6000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се