Филтри -

Градежни машини BOMAG од Кина

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

46 огласа: Градежни машини BOMAG од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.700 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2018 Километража 1900 м/ч Сила
Кина
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 4000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 04/2021 Километража 2800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 50.220 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2016 Километража 1958 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 05/2021 Километража 2800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.599 US$ EUR ≈ 16.980 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2013 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
88.500 US$ EUR ≈ 80.810 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
18.900 US$ EUR ≈ 17.260 €
Вибрационен валјак за земја
Година 07/2008 Километража 4255 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.660 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2010 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
29.800 US$ EUR ≈ 27.210 €
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 5379 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 06/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 07/2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 06/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
54.900 US$ EUR ≈ 50.130 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2015 Километража 4650 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
78.500 US$ EUR ≈ 71.680 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2017 Километража 3597 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
26.700 US$ EUR ≈ 24.380 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2015 Километража 5734 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
18.800 US$ EUR ≈ 17.170 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2010 Километража 8256 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.350 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2014 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.260 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2013 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.700 €
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража 8935 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
56.800 US$ EUR ≈ 51.870 €
Вибрационен валјак за земја
Брзина 10 км/ч
Година 2016 Километража 2300 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.800 US$ EUR ≈ 15.340 €
Вибрационен валјак за земја
Брзина 11 км/ч
Година 2014 Километража 3700 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се