Филтри -

Градежни машини BOMAG од Италија

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

41 огласа: Градежни машини BOMAG од Италија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража 7800 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2018 Километража 1650 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража 5870 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража 3517 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2017 Километража 6068 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Мини валјак за асфалт
Година 2016 Километража 749 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Мини валјак за асфалт
Година 2005 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Влечен валјак
Година 2019 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
2.100 €
Вибро плоча
Година 2021 Километража Сила
Италија, Rome
комбиниран валјак BOMAG BW138AC комбиниран валјак BOMAG BW138AC комбиниран валјак BOMAG BW138AC
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбиниран валјак
Година 2007 Километража Сила
Италија, Milano (MI) – ITALY
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2012 Километража 8815 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Валјак со гуми
Година 1986 Километража 3055 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 749 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2006 Километража 6313 м/ч Сила
Италија, Torbole Casaglia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2002 Километража 700 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Компактор
Година 2018 Километража 2328 м/ч Сила
Италија, Cuneo
вибрационен валјак за земја BOMAG 179 D3 вибрационен валјак за земја BOMAG 179 D3
2
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2002 Километража 1860 м/ч Сила
Италија, Lozzo Atestino
вибрационен валјак за земја BOMAG BW211D-4 вибрационен валјак за земја BOMAG BW211D-4 вибрационен валјак за земја BOMAG BW211D-4
3
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2008 Километража 7114 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Валјак за асфалт
Година 2005 Километража Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2013 Километража 1102 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2012 Километража 7723 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2013 Километража 3426 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
93.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2017 Километража 1405 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 1978 Километража 1718 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи