Филтри -

Градежни машини BOMAG од Хрватска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Градежни машини BOMAG од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 1999 Километража 8909 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 1999 Километража 6324 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 1999 Километража Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 1450 м/ч Сила
Хрватска, Nedelisce
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража 2804 м/ч Сила
Хрватска, Nedelisce
валјак за асфалт BOMAG BW-75AD валјак за асфалт BOMAG BW-75AD валјак за асфалт BOMAG BW-75AD
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 1990 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 1974 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Комбиниран валјак
Година 1989 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се