Филтри -

Градежни машини BOMAG од Холандија

Резултати од пребарување: 166 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

166 огласа: Градежни машини BOMAG од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 15.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 01/2014 Километража 5430 м/ч Сила
Холандија, Breda
EPIC AUCTIONS B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 5.250 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 01/2016 Километража 904 м/ч Сила
Холандија, Breda
EPIC AUCTIONS B.V.
6 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
41.800 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2008-01-01 Километража 7661 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Machineryline
валјак за асфалт BOMAG BW 174 AP-4 ASPHALT MANAGER
1
Контактирајте го продавачот
26.700 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2012-01-01 Километража Сила
Холандија, Haps
комбиниран валјак BOMAG BW 138 AC
1
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Комбиниран валјак
Година 2006-01-01 Километража 1429 м/ч Сила
Холандија, Haps
комбиниран валјак BOMAG BW 154 ACP
1
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Комбиниран валјак
Година 2012-01-01 Километража 4761 м/ч Сила
Холандија, Haps
комбиниран валјак BOMAG BW 154 ACP ASPHALT MANAGER
1
Контактирајте го продавачот
29.700 € Без ДДВ
Комбиниран валјак
Година 2009-01-01 Километража 3663 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 01/2016 Километража 2725 м/ч Сила
Холандија, Ter aar
Контактирајте го продавачот
13.600 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2015-06-01 Километража 3200 м/ч Сила
Холандија, Ter aar
Контактирајте го продавачот
аукција 325 € Без ДДВ
Компактор
Година Километража Сила
Холандија, Breda
EPIC AUCTIONS B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 3870 м/ч Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
204.900 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 1
Година 2021-01-01 Километража 610 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2009-01-01 Километража 399 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2010-01-01 Километража 397 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2008-01-01 Километража 2030 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
14.250 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2016-01-01 Километража 2172 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2007-01-01 Километража 7371 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
10.300 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2014-01-01 Километража 2141 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2006-01-01 Километража 4982 м/ч Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
21.700 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2018-01-01 Километража 317 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
21.700 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2018-01-01 Километража 135 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
26.700 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2017-01-01 Километража Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
26.700 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2017-01-01 Километража Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 01/2017 Километража 1680 м/ч Сила
Холандија, Middelaar
Контактирајте го продавачот
47.700 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2013-01-01 Километража 3095 м/ч Сила
Холандија, Haps
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 166 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се